سه شنبه, 25 تیر 1398

حجت الاسلام محمدی

حجت الاسلام محمدی

زندگینامه حجت الاسلام والمسلمين  رضا محمدي


متولد: ۱۳۳۰

استاد وارسته،حجت الاسلام والمسلمين رضا محمدي ،همكاري خود را با رسانه ملي از سال ۱۳۸۰با پاسخ گويي به پرسش هاي اعتقادي در برنامه پرسش و پاسخ راديو معارف آغاز كرد و هم اكنون علاوه بر حضور جدي در برنامه پرسمان اعتقادي با ساير شبكه هاي نيز همكاري دارد.
حجت الاسلام و المسلمين رضا محمدي ، ۱۳۳۰ در يك خانواده مذهبي در شاهرود بدنيا آمد. تحصيلات خود را تا پايان متوسطه در زادگاهش گذراند و بعد از هجرت به قم، در رشته حقوق قضايي دانشگاه قم مشغول به تحصيل شد.
رضا محمدي با آن كه مي توانست بدون كنكور در رشته حقوق وقضا به تحصيلاتش در دانشگاه ادامه دهد اما تحصيل علوم ديني را در حوزه علميه برگزيد ودر سال ۱۳۵۴ وارد حوزه علميه قم شد.
وي از دروان نوجواني با قرآن و نهج البلاغه انس داشت و روحيات خود را متاثر از ارتباط با اين دو منبع نوراني مي‌داند.
همكاري با موسسات پژوهشي و ناظر علمي مركز فرهنگ و معارف قرآني و تدريس در حوزه و دانشگاه ورياست آموزش وپرورش قم از جمله فعاليت‌هاي ايشان است.
حجت الاسلام و المسلمين رضا محمدي از سال ۱۳۸۰ به عنوان كارشناس در برنامه پرسش و پاسخ اعتقادي راديو معارف همكاري خود را با سازمان صدا و سيما آغاز كرد.
اين برنامه كه به يكي از پر مخاطب‌ترين برنامه‌هاي راديو تبديل شده؛ هم اكنون در قالب نرم افزار وكتاب به معارف جويان عرضه شده است.
منبع: سایت رادیو معارف
 
 
آلبوم ها (4)
صوت ها (29)
رادیو معارف رادیو معارف

Hits 54364
تماس با ما:
(آدرس ما در شبكه هاي اجتماعي)
لطفا كليك شود

دفتر مرکزی :  (37741600-025)
فروشگاه مرکزی قم :  (37737020-025)
مسئول امور نمایندگی ها: آقای حسین زاده
تلفن: 09011515811 ، 09123513137