یکشنبه, 02 ارديبهشت 1397
سید مهدی حسین زاده امیری ، مدیرعامل موسسه نرم افزاری کوثر در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی موسسه اعلام کرد این موسسه با محصولات متنوع فرهنگی در نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی حضور خواهد داشت.
ایشان با اشاره به اینکه این نمایشگاه مردمی از تاریخ یكم لغایت هفتم شهریور ماه سال جاری در محل سالن‌های نمایشگاهی بوستان گفتگو با حضور بیش از 300 موسسه و مجموعه مردم‌نهاد فعال در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی برگزار می‌شود افزودند:
نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی در دو بخش اصلی و جانبی شامل رسانه‌های برخط، نشر دیجیتال، بازی و پویانمایی، فناوری اطلاعات و بین‌الملل در بخش اصلی و دیجیتال در آینه هنر، فرصت‌ها و تهدیدها، واقعیت افزوده، كودك و نوجوان و كارگاه‌ها و نشست‌ها در بخش جانبی برگزار می‌شود و موسسه نرم افزاری کوثر به عنوان نماینده انحصاری تهیه و توزیع محصولات رادیومعارف همانند سال قبل محصولات رادیومعارف را نیز عرضه خواهد کرد.
همچنین محصولات جدید موسسه نرم افزاری کوثر به نام های سفر یاب (راهنمای جامع سفر) ، نرم افزار زنبیل (زندگی به سبک ایرانی - اسلامی) ، نرم افزار آستان محبت و نرم افزار غنچه های زندگی برای اولین بار در این نمایشگاه عرضه خواهند شد.
آقای حسین زاده امیری خاطرنشان کرد محصولات دیگری نیز مانند دستگاه های دیجیتال قرآنی ، تبلت قرآنی ، نرم افزار شمیم وحی و طیف وسیع نرم افزارهای تولیدی موسسه مانند "نرم افزار مکنون" ، "نرم افزار سلسبیل " و نسخه جدید تقویم دیجیتال با قابلیت های جدید  در این نمایشگاه عرضه خواهد شد.
علاقه مندان برای شرکت در دومین نمایشگاه برسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی از تاریخ 1 تا 7 شهریور ماه 1393 به مدت 7 روز همه روزه از ساعت 10 صبح تا 21  در سالن نمایشگاهی بوستان گفتگو پذیرای عموم مخاطبان است.
 
دریافت پوستر نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی:
 
پوستر نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی
تماس با ما:
(آدرس ما در شبكه هاي اجتماعي)
لطفا كليك شود

دفتر مرکزی :  (37741600-025)
فروشگاه مرکزی قم :  (37737020-025)
مسئول امور نمایندگی ها: آقای حسین زاده
تلفن: 09011515811 ، 09123513137