سه شنبه, 30 آبان 1396

گروه اجتماعی: تعميق و گسترش فعاليت‌های فرهنگی و قرآنی با رويكرد تعامل و استفاده از ظرفيت‌های بين دستگاهی و بخشی، چشم‌انداز جدی معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی است.

به گزارش خبرگزاری بين‌المللی قرآن(ايكنا) شعبه گيلان، عليرضا مزروعی، سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد گيلان امروز، 25 مهرماه در ديدار با حجت‌الاسلام والمسلمين گلميرزاده، معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی سازمان تبليغات اسلامی استان گيلان كه در سازمان تبليغات اسلامی استان گيلان برگزارش شد، طرفين پس از بررسی راهكارهای موجود برای انجام برنامه‌های فرهنگی، كيفيت همكاری‌های فرهنگی فی‌مابين را مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند.

مزروعی اظهار كرد: تعميق و گسترش فعاليت‌های فرهنگی با رويكرد تعامل و استفاده از ظرفيت‌های بين دستگاهی و بخشی، بومی و منطقه‌ای به منظور پرهيز از موازی‌كاری و هم‌افزايی پتانسيل و توانمندی‌ها، چشم‌انداز جدی معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی است.

گفتنی است، در اين ديدار مصوب شد تا اتحاديه فعاليت‌های قرآنی وابسته به سازمان تبليغات استان و سازمان فعاليت‌های قرآنی دانشجويان جهاد دانشگاهی به صورت گسترده فعاليت‌های مشترك را تحت پوشش هم قرار دهند و همچنين در خصوص برگزاری گسترده جشنواره ملی «ملكوت»، سازمان تبليغات اسلامی همكاری لازم را با جهاد دانشگاهی داشته باشد و كليه خبرهای حوزه قرآن و معارف اسلامی در سطح استان گيلان از طريق خبرگزاری بين‌المللی قرآن(ايكنا) شعبه گيلان، تحت پوشش كامل خبری قرار گيرد.

همچنين مصوب شد در نشست‌های بعدی مفاد تفاهم‌نامه فی‌مابين بررسی و نهايی گشته و فعاليت‌هايی با رويكرد فرهنگ دينی با عناوين آسيب‌شناسی فرهنگ دينی، استحكام بنيان خانواده، راهكارهای جذب بيشتر جوانان با رويكرد آموزه‌های دينی و ...به بحث و بررسی گذاشته شود.

تماس با ما:
(آدرس ما در شبكه هاي اجتماعي)
لطفا كليك شود

دفتر مرکزی :  (37741600-025)
فروشگاه مرکزی قم :  (37737020-025)
مسئول امور نمایندگی ها: آقای حسین زاده
تلفن: 09011515811 ، 09123513137