یکشنبه, 06 خرداد 1397

محصولات ویژه محرم و صفر

 • MP3 گلچین عزاداری محرم 93 - روضه
 • MP3 گلچین عزاداری محرم 93 - شور
 • MP3 گلچین عزاداری محرم 93 - شور-واحد- روضه
 • MP3 گلچین محرم 93 کربلایی جواد مقدم
 • MP3 گلچین محرم 93 حاج محمود کریمی
 • MP3 گلچین محرم 93 حاج سید مهدی میرداماد
 • MP3 گلچین محرم 93 حاج مهدی سلحشور
 • MP3 گلچین محرم 93 کربلایی حمید علیمی
 • MP3 گلچین محرم 93 حاج حسین سیب سرخی
 • MP3 گلچین محرم 93 حاج میثم مطیعی
 • MP3 گلچین محرم 93 حاج منصور ارضی
 • MP3 گلچین محرم 93 حاج حسن خلج
 • MP3 گلچین محرم 93 حاج مهدی سماواتی
 • MP3 گلچین محرم 93 حاج محمد رضا طاهری
 • MP3 گلچین سینه زنی واحد محرم
 • mp3 گلچین سینه زنی محرم شور/واحد/روضه
 • MP3 گلچین سینه زنی شور محرم
 • MP3 گلچین عزاداری و روضه محرم
 • MP3 گلچین عزاداری شور/ واحد/ روضه محرم. کربلایی جواد مقدم
 • MP3 گلچین عزاداری شور/ واحد/ روضه محرم. حاج محمود کریمی
 • آلبوم مذهبی اشکم 1
 • mp3مجموعه سخنرانی پیرامون امام حسین(ع) کربلا و عاشورا
 • mp3-گلچین مجموعه عزاداری محرم ویژه آندروید

موناكو تيم خوبی است ولی يوونتوس از آنها سر است

دیوید ترزگه ستاره سابق یوونتوس معتقد است بوفون فقط به قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا می‌اندیشد.

به گزارش خبرورزشی، داويد ترزگه ستاره سال‌هاي دور فوتبال فرانسه كه اصالتي آرژانتيني دارد، يكي از بهترين افرادي است كه مي‌تواند درباره بازي تيم‌هاي يوونتوس و موناكو كه قرار است امشب برگزار شود، صحبت كند. داويد خودش در هر دو تيم سابقه بازي كردن دارد و از همه مهم‌تر اينكه هم با موناكو و هم با يوونتوس به عنوان قهرماني در ليگ‌هاي فرانسه و ايتاليا رسيده است. داويد 39 ساله 71 بازي ملي براي تيم ملي فرانسه كرده و 34 گل هم با پيراهن آبي‌هاي اروپا زده است. البته او بهترين گلزن خارجي تاريخ باشگاه يوونتوس هم محسوب مي‌شود‌‌؛ در 10 فصلي كه ترزگه براي يووه به ميدان رفت، موفق شد 171 گل بزند. داويد اين روزها به عنوان يكي از سفراي باشگاه يوونتوس مشغول به كار است و شناخت خوبي از اين تيم كنوني دارد. گفت‌وگوي روزنامه «اكيپ» با او، در آستانه بازي امشب را از نظر مي‌گذرانيد.

* تابستان 2000 كه به يوونتوس رفتيد، چه چيزي بيش از بقيه موارد شما را تحت تأثير قرار داد؟

حرفه‌اي‌گري محض. من به وزن اين باشگاه در ايتاليا و هيجاني كه در اين كشور به وجود آورده بود، پي بردم. يووه همزمان هم‌ تيمي مردمي بود و هم باكلاس. البته نه تنها در ايتاليا بلكه همه جاي دنيا. هر بازي خارج از خانه‌اي كه داشتيم، شمار زيادي از تيفوسي‌ها براي حمايت‌مان صف مي‌كشيدند. بليت همه بازي‌هاي‌مان از قبل به فروش مي‌رفت. براي من يوونتوس يعني پلاتيني، زيدان، دشان و آنري‌‌؛ هرچند كه «تيتي» (لقب آنري) زياد در جمع ما نماند (1999-1998).

* در 10 فصلي كه در يووه بازي كردي، چه بازيكني بيشتر تحت تأثيرتان قرار داد؟

خب از آنجا كه بازيكنان بزرگي در يووه بازي كرده‌اند، انتخاب يك نفر كار دشواري است. الساندرو دل‌پيرو تا سال‌ها سمبل تيم بود. من زماني كه جانلوئيجي بوفون خيلي جوان بود (23) و به اين تيم آمد را هم ديدم، كسي كه اين روزها خودش سمبل باشگاه است. من رابطه خوبي با مائورو كامورانزي داشتم چون اصالت هر دوتاي‌مان يكي بود (آرژانتيني). بايد از پائولو مونترو و مارك لوليانو هم ياد كنم كه كمك زيادي به من كردند تا خيلي سريع بتوانم خودم را با شرايط اين باشگاه وفق دهم و خب زلاتان ايبراهيموويچ هم هست‌‌؛ ما كنار يكديگر دو فصل بازي كرديم (2006-2004) كه هر دو سال فوق‌‌‌العاده بودند. متأسفانه بعد از آنكه ماجراي كالچوپولي به وجود آمد، ديگر نتوانستيم همگي كنار هم باقي بمانيم. از بازي كردن كنار زلاتان خوشم مي‌آمد و تحسينش مي‌كردم.

* و درباره مربيان چه؟

هميشه مربياني را دوست دارم كه ويژگي شخصيتي منحصر به فردي داشته باشند، يكي مثل مارچلو ليپي. او خيلي خوب مي‌دانست يوونتوس يعني ‌چه و با كاريزما و صحبت‌هايش به خوبي به ما انگيزه 100 درصدي براي پيروزي مي‌داد. با كارلو آنچلوتي هم فهميدم كه در يوونتوس فقط پيروزي و قهرمان شدن مهم است. وقتي تو پيراهن اين باشگاه را به تن مي‌كني، كلماتي كه سنگيني مي‌كنند «پيروزي» و «جمع كردن جام‌هاي قهرماني» است.

* مهم‌ترين گلي كه براي يوونتوس زده‌‌ايد، كدام گل است؟

چيزي كه الان به ذهنم مي‌‌آيد، گلي است كه در سن‌سيرو به ميلان زدم‌‌؛ روي سانتر فوق‌‌‌العاده دل‌پيرو. به لطف آن گل گام بلندي به سوي قهرماني در فصل 2005-2004 برداشتيم. گل‌هايم برابر رئال‌مادريد كهكشاني‌ها هم به نظرم ارزش زيادي داشتند.

* بهترين يوونتوسي كه در آن بازي كرده‌‌ايد، مربوط به كدام سال‌هاست؟

از سال 2004 تا 2006. زماني كه فابيو كاپلو مربي بود. تيم فوق‌‌‌العاده‌اي داشتيم: بازيكناني مثل ندود، ايبراهيموويچ، كاناوارو، امرسون و تورام. با چنين تيمي تقريباً مي‌توانستيم فاتح ليگ قهرمانان اروپا شويم.

* و براي قهرماني در اروپا چه چيزي كم داشتيد؟

شايد به اندازه كافي آگاهي نداشتيم كه در حد و اندازه بردن جام قهرماني در اروپا هستيم. قهرماني در اين رقابت‌ها را جزئيات رقم مي‌زنند كه خب، ما بخت اصلي در اين مورد نبوديم.

* و فكر مي‌كنيد اين تيم يوونتوس بتواند امسال فاتح ليگ قهرمانان اروپا شود؟

اين گروه شايستگي جايي كه الان در آن ايستاده را دارد. هدف ما خيلي ساده است: مي‌خواهيم به فينال برسيم. در بازي رفت مقابل موناكو (‌2 بر صفر) بازيكنان يووه خيلي خوب بازي را مديريت كردند. از لحاظ بدني هم در مقايسه با تيم دو سال پيش كه در فينال به بارسا بازي را باختند، تيم بهتري شده‌اند. الان تيمي مصمم، تهاجمي و كاملاً سازمان‌يافته با رفتاري مثبت داريم. اگر به رئال‌مادريد در فينال بخوريم، قطعاً پتانسيل لازم براي رقابت شانه به شانه با آنها را داريم.

* سال 2015 از اينكه دوست شما، بوفون، نتوانست جام را بالاي سر ببرد، ناراحت شديد... 

فتح ليگ قهرمانان، هدف شماره يك يوونتوس است. «جي‌جي» به خوبي مي‌داند بازيكنان را به خاطر جام‌هايي كه به ‌دست ‌آورده‌اند، در ذهن مي‌سپارند و از همين‌رو انگيزه زيادي براي فتح اين جام دارد، يكي از جام‌هايي كه او در ويترين افتخاراتش ندارد. اگر اين اتفاق بيفتد، او دوران حرفه‌اي خارق‌‌‌العاده را سپري كرده است. از طرفي او نماينده نسل ما هم محسوب مي‌شود كه نتوانستيم اين جام را به ‌دست بياوريم.

* و نظرتان درباره عملكرد گونسالو ايگواين در بازي رفت چيست؟

او در اين بازي در لحظات بسيار مهم موفق به گلزني شد و به تيم كمك كرد گام بلندي براي رسيدن به فينال بردارد. آمارش تا الان گواه همه چيز است: او هميشه در ليگ مثمرثمر بوده ولي در بازي‌هاي اروپا به مشكل خورده است. آن دو گل براي روحيه گرفتن خيلي عالي بود.

* اين تيم جوان موناكو براي شما يادآور چه چيزي است؟

آنها فعلاً در آستانه به ‌دست ‌آوردن اولين جام قهرماني در فرانسه بعد از 17 سال براي باشگاه هستند‌‌؛ جايي كه آخرين قهرماني‌شان همراه شده بود با آخرين فصل حضورم در موناكو. بازيكنان مسير خوبي را طي كرده‌اند و كسي نمي‌تواند بگويد شايستگي حضور در نيمه‌نهايي ليگ قهرمانان اروپا را نداشته‌اند ولي يوونتوس، با توجه به تجربه و بضاعتي كه دارد، تيم سرتري نشان داد. در اين سطح از رقابت‌ها كوچكترين اشتباهات تاوان بزرگي دارد. البته نبايد فراموش كرد اين موناكو پتانسيل زيادي دارد.

تماس با ما:
(آدرس ما در شبكه هاي اجتماعي)
لطفا كليك شود

دفتر مرکزی :  (37741600-025)
فروشگاه مرکزی قم :  (37737020-025)
مسئول امور نمایندگی ها: آقای حسین زاده
تلفن: 09011515811 ، 09123513137