درباره ما

موسسه آوای مهر کوثرایمان با نام نرم افزاری کوثر از سال 1380 در شهر مقدس قم توسط عده ای از طلاب جوان حوزه علمیه تاسیس گردید. هدف از ایجاد این موسسه ارائه محتواهای غنی فرهنگ ناب تشیع در قالب بسته های دیجیتالی ، متناسب با نیاز روزجامعه امروز ما به ویژه برای نوجوانان وجوانان و عموم مردم دیندار و مسلمان ایران اسلامی ودر گامهای بعدی سراسر دنیا بوده است ، در همین راستا زمینه فعالیت های ما بیشتر جنبه دینی و مذهبی داشته و در موضوعات مختلف قرآنی ، دعا ، مناجات ، اخلاقی ، اعتقادی ، انقلاب ، سخنرانی ، مداحی ، کودکان ، داستان ، احکام شرعی و… بوده است.

بسته بندی مناسب ، کیفیت مطلوب ، ارائه محتوا در قالب های جذاب و عرضه محصولات در فروشگاههای مختلف در سراسر کشور و همچنین از طریق تلفن واینترنت باعث گردیده، کاربران زیادی از محصولات تولیدی ما بهره مند گردند و مشوق ما در ادامه این راه باشند.

به روز بودن پایگاه اطلاع رسانی این موسسه به آدرس www.Avamehr.ir و ارائه مطالب متنوع و جالب در آن ، حکایت از تلاش روزافزون ما در جلب مخاطبان مختلف بویژه جوانان عزیز دارد که آمار بالای بازدید کنندگان حاکی از آن می باشد.

استقبال مردم عزیز از غرفه های این موسسه در نمایشگاههای گوناگون در سطح وزارتخانه ها ، ارگان ها ، سازمانهای دولتی و خصوصی و همچنین دریافت لوح های تقدیر وتندیس ها و جوایز مختلف مسئولیت ما را در ارائه محصولات جدیدتر و بهتر سنگین تر کرده است. امید آنکه در پرتو عنایات اهل بیت (علیهم السلام)،خدمتگزار مردم شریف ایران اسلامیمان باشیم.

 آدرس پست الکترونیک : support@avamehr.ir

قم – صندوق پستی : 1164 – 37135

نشانی دفتر مرکزی : شهر قم- خیابان دور شهر- کوچه 21- پلاک 22