قوانین و مقررات خرید از وب سایت موسسه فرهنگی کوثر:

استفاده شما از وب سایت فروشگاه موسسه فرهنگی کوثر و سفارش كالا در این وب سایت به معنی توافق کامل شما با شرايط و مقررات زیر تلقی می گردد:

 1. خرید کالا از وب سایت فروشگاه آوای مهر کوثر  بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
 2. خدمات و محتويات این وب سایت براى استفاده شخصى و غير تجارى مشتریان عرضه شده است.
 3. مالکیت معنوی اطلاعات موجود در وب سایت متعلق  به موسسه فرهنگی کوثر (واقع در قم، خیابان دورشهر، کوچه 21، پلاک 22 )  است و هر گونه استفاده از اين داده ها بدون اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئولین فروشگاه پيگرد قانوني خواهد داشت.
 4. كاربران متعهد هستند که در دسترسی به وب سایت فروشگاه مقاصدی خارج از دریافت اطلاعات فنی یا سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.
 5. كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحيح و كامل را در وب سایت درج کنند. بديهي است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست سفارش و تحویل به موقع آن خواهد شد.
 6. موسسه فرهنگی کوثر هيچ گونه مسئوليتي در قبال کارکرد وب سایتش ،که ممکن است ناشى از عوامل خارج از توانایی مدیریت این وب سایت باشد (همانند: نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره) ندارد.
 7. فروشگاه هيچ گونه مسئوليتي در قبال محتويات سایتهایی که ارتباط به آنها به واسطه آگهی و یا لینک در وب سایت موسسه فرهنگی کوثر شکل می گیرد، ندارد.
 8. تمام ابزاری که در وب سایت موسسه فرهنگی کوثر با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از اين ابزار صرفا برای ارسال و دريافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با سفارش كالا باشد. موسسه فرهنگی کوثر هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات پیام های کاربران نمی پذیرد.
 9. تمام شرایط و خدمات وب سایت فروشگاه موسسه فرهنگی کوثر برمبنای آخرین سیاستهای این فروشگاه شکل گرفته و تغییرات احتمالی این شرایط و خدمات در اخبار وب سایت درج می گردد.
 10. ارتباط فروشگاه با کاربران فقط از طریق وب سایت avamehr.ir  بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.
 11.  موسسه فرهنگی کوثر به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

چگونه ميتوانيد سوالات بيشتر خود را بپرسيد؟
در هر زمان كه مايل باشيد می توانيد سوالات خود را در مورد سياست حفظ حريم شخصی خود از ما بپرسيد و ما حتما به شما پاسخ خواهيم داد. لطفا سوالات خود را به يکی از روشهای ذکر شده در بخش تماس با ما ارسال نمائيد.
موسسه فرهنگی کوثر  از شنيدن هر گونه نظرات شما نسبت به سياست حفظ حريم شخصی استقبال می کند. اگر فکر می کنيد موسسه به اين سياست پايبند نبوده است لطفا از طريق ارسال نامه با ما تماس بگيريد. ما نهايت تلاش خود را خواهيم نمود تا در رفع ابهامات و نواقص يا حل مشکلاتی که در حد توانمان باشد دريغ نورزيم.

موسسه فرهنگی کوثر خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موارد مشاهده شده را حتما از طريق كانال هاي ارتباطي ذكر شده در صفحه ارتباط با ما ، با مدیریت در ميان بگذاريد.